Ekspertyza Domu przed zakupem

Wstęp

Rozważasz zakup domu w Olsztynie lub okolicach? Ekspertyza domu przed zakupem to coś dla Ciebie. Nie ryzykuj swojej inwestycji! Skorzystaj z naszej profesjonalnej usługi ekspertyzy domu przed zakupem. Ceny zaczynają się już od 200 zł. Zabezpiecz swój przyszły dom przed niespodziankami, które mogą kosztować Cię znacznie więcej. Ta minimalna inwestycja stanowi jedynie ułamek procenta wartości typowej nieruchomości, co czyni ją niezbędnym krokiem przed finalizacją transakcji.

Dlaczego warto skorzystać z Ekspertyz domu przed zakupem?

  • Unikniesz nieoczekiwanych wydatków na naprawy i renowacje. Nasza szczegółowa ocena techniczna wykryje wszelkie ukryte wady, od problemów strukturalnych po drobne usterki, których naprawa może kosztować dziesiątki tysięcy złotych.
  • Poznasz realny stan techniczny nieruchomości – od instalacji po kondycję budynku. Nasz detalowy raport obejmuje wszystkie kluczowe aspekty, które mogą wpłynąć na Twoją decyzję o zakupie.
  • Oceniliśmy już setki budynków – nasze doświadczenie i umiejętności są Twoją najlepszą gwarancją rzetelnej usługi.
  • Analiza ceny nieruchomości pod kątek ceny zakupu. – Doradztwo w zakresie atrakcyjności ceny nieruchomości. Oraz czy ewentualnie negocjować cenę na podstawie wyników ekspertyzy.
  • Deweloperzy często oszczędzają na budowie – nawet nowe domy mogą mieć problemy z wilgocią i podciąganiem kapilarnym, które nie są widoczne na pierwszy rzut oka.

Jak przeprowadzamy ekspertyzę?

  1. Wstępna konsultacja – Omówienie Potrzeb i oczekiwań, a także szczegóły danej nieruchomości.
  2. Wizytacja na miejscu – Przeprowadzenie Inspekcji nieruchomości przy użyciu nowoczesnych narzędzi diagnostycznych, takich jak miernik wilgotności oraz kamery termowizyjne.
  3. Raport – Gotowy raport w postaci wydrukowanego dokumentu zostaje wysyłany do klientów, zawiera on wszystkie ewentualne problemy, czasami występują też sytuacje że dana nieruchomość jest w porządku i nie mamy do niej żadnych zastrzeżeń.

Zadzwoń i umów się na ekspertyzę

Nie czekaj, aż będzie za późno! Skontaktuj się z nami już dziś oraz zapisz się na wizytę. Ekspertyza Domu przed zakupem. Może ocalić Cię przed nieprzyjemnymi niespodziankami i niepotrzebnymi wydatkami. Proszę wziąć pod uwagę iż czas oczekiwania na usługę to ok dwóch tygodni. Proszę wziąć to pod uwagę przy ewentualnym umawianiu się na oględziny. Jeśli mają pańśtwo jakiekolwiek pytania prosimy o Telefon 503 816 339.