Pomiar wilgotności ścian oraz podłóg

Jeśli nie są państwo pewni czy jest potrzeba osuszania państwa budynku, możemy przyjechać na miejsce oraz wykonać pomiary wilgotności.

Inspekcja kamerą termowizyjną

Przy każdej inspekcji przed osuszaniem, stosujemy badanie kamerą termowizyjną,          Jest to skuteczny sposób na wykrywanie wycieków oraz ubytków cieplnych budynku.

Ozonowanie

Usuwamy resztki pleśni oraz grzybów w powietrzu metodą ozonowania. Jest to bardzo skuteczny oraz ekologiczny sposób. Pozwala on również na pozbycie się nieprzyjemnych zapachów. 

Odgrzybianie

Odgrzybiamy budynki metodą chemiczną. Posiadamy środki produkowane tylko na nasze zamówienie, które nie są dostęne w sprzedaży. Posiadamy duże doświadczenie w tym zakresie.

Osuszanie Wilgoci Technologicznej

Jeśli mają państwo problem z wilgocią w nowych budynkach, trafiliście pod dobry ades. Osuszamy po tynkowaniu, wylewaniu posadzek oraz szpachlowaniu i malowaniu.

Osuszanie Budynkow

Osuszamy pojedyńcze pomieszczenia, budowy, budynki oraz hale produkcyjne. Posiadamy najnowszy oraz energoszczędny sprzęt, który pozwoli państwu pozbyć się problemów. 

Przewaga nad konkurencją.

Dzięki polityce naszej firmy, sprzęt którym dysponujemy jest zawsze najnowszy. Posiadamy maszyny  najwyższej jakości. Spełniamy wszystkie normy energooszczędności oraz ekologii. Posiadamy tylko sprawdzonych dostawców z którym wspópracujemy od samego początku.

Nagroda orłów budownictwa 2022

Jest nam niezmiernie miło odebrać nagrodę złotych orłów w dziedzinie osuszania oraz odgrzybiania. Nagroda ta wręczana jest za wysoką jakość usług które świadczymy. Jest to niesamowicie ważna nagroda gdyż mamy ją dzięki Wam naszym klientom. Za każdym razem gdy przyjmujemy nowe zlecenia dokładamy maksymalnych starań aby rozwiązywać powierzony nam problem. Bardzo dziękujemy za zaufanie którym nas państwo obdarzyli.

Działania Charytatywne

Pomagamy tym którzy tego potrzebują. Mamy na swoim koncie pomoc fundacjom, stowarzyszeniom oraz osobom potrzebującym. Podejmujemy się zleceń Pro Bono. Jeśli potrzebują państwo pomocy w sektorze naszych usług prosimy o kontakt.

Odgrzybionych Pomieszczeń

Osuszonych Budynków

Osuszaczy na wynajem