Skorzystaj z naszej oferty i nie narażaj rodziny na przebywanie w zagrzybionym mieszkaniu. Dzięki odgrzybianiu chemicznemu jesteśmy w stanie usunąć grzyba w ciągu jednej doby. Niektórzy próbują zwalczyć zjawisko te metodami domowymi. Używają do tego najczęściej chloru, octu i wody.

Takie operacje usuwają tylko nalot na zewnątrz ściany. Głębiej w strukturze ściany grzyby i pleśnie nadal się znajdują, a więc mieszkańcy tego pomieszczenia są narażeni na różne nieprzyjemności. Dlatego skorzystaj z naszych usług odgrzybiania budynków Olsztyn.

Co wpływa na czas usuwania grzyba?

  • rodzaj zjawiska, czy jest to pleśń, czy grzyb
  • obszar zagrzybienia
  • rodzaj materiału zagrzybienia, np. ściana, meble

 

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

  • stosujemy najnowoczesniejsze i najskuteczniejsze metody odgrzybiania budynków w Olsztynie
  • cena odgrzybiania przez naszą firmę jest atrakcyjna
  • posiadamy najnowocześniejszy sprzęt i środki chemiczne niezbędne do walki z grzybem

Jak wygląda odgrzybianie pomieszczeń w firmie z Olsztyna?

Pomimo indywidualnego podejścia do każdego zlecenia ozon jest stosowany w każdym przypadku. Dzięki temu przed odgrzybianiem środkami zabijamy grzyby i wirusy, które znajdują się w powietrzu oraz wyposażeniu. Kolejnym etapem jest usunięcie wykwitu grzyba oraz grzybni ze ścian, a następnie odgrzybienie specjalistycznymi środkami produkowanymi na nasze specjalne zamówienie przez laboratorium chemiczne. Środki produkowane na nasze specjalne zamówienie odbiegają od tych, które są ogólnodostępne i które możemy kupić w sklepach. Zauważalną różnicą dla zmysłów człowieka będzie fakt, że nasze środki nie są na bazie chloru dzięki temu skraca się okres oddania budynku do ponownego użytkowania. Pomimo braku zapachu chloru są dużo skuteczniejsze od powszechnie stosowanych. Każdy przypadek jest inny dlatego niekiedy należy skuć tynk aby usunąć grzybnię, która znajduje się w głębszej strukturze ściany.

 Po zakończonym odgrzybianiu środkami odbywa się ponowne Ozonowanie. Dzięki temu w porównaniu z konkurencyjnymi firmami możemy oddać w krótszym czasie budynek do ponownego użytkowania.Kolejną zaletą końcowego Ozonowania jest oddanie budynku maksymalnie sterylnego i odgrzybionego. Konkurencyjne firmy pobierają opłatę za każdą usługę osobno ukrywając ich koszta w jednej cenie, u Nas płacisz jedynie za usługę odgrzybiania ponieważ Ozonowanie jest dla nas standardowym procesem, która pozwala wykonać nam usługę rzetelnie i fachowo.

Ponieważ jako Lider w branży Odgrzybiania nie możemy pozwolić sobie na źłe wykonastwo. Zdobycie i utrzymanie tej pozycji to największy sukces, a zyskaliśmy ją poprzez Profesjonalne, Rzetelne i Solidne wykonywanie usług.

Kontakt z nami

503 816 339

Dane kontaktowe

Poprzeczna 26
11-041 Olsztyn

Email

info@osuszanie24olsztyn.pl

Godziny Otwarcia

24h/7

Wyślij wiadomość